Vv84 Instagram - @Vv84.skbjuv
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
VV-84 Sportklubb Bjuv
Utveckling--Respekt--Engagemang

Spelade matcher
APRIL 2024
 
21
12:30
sön
12:30    
P/F 15-17, Bortamatcher
Gantofta - VV-84 Sportklubb Bjuv  -      
20
09:45
lör
09:45    
Motionsbandy, Bortamatcher
 
Skånemästerskapet - VV-84 Sportklubb Bjuv Motionsbandy  -      
20
09:00
lör
09:00    
P 08-09, Brogårdaskolan
 
P 08-09 » 
VV-84 Sportklubb Bjuv P 08-09 - Munka Ljungby
  -      
19
19:30
fre
19:30    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 Sportklubb Bjuv - Förslövs IF  -      
17
17:10
ons
17:10    
F 12-16, Träningsmatch
F 12-16 » 
Gantofta IBK - VV-84 Sportklubb Bjuv F 12/14
  -      
 
13
10:45
lör
10:45    
P 13-14, Nosabyhallen
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 14 - FBC Engelholm P15 Blå
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P 13-14, Nosabyhallen
P 13-14 » 
Willands IBK och FBC Engelholm - VV-84 SK Bjuv P 14
  -      
12
19:30
fre
19:30    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 Sportklubb Bjuv - bjärreds ibk  -      
08
20:00
mån
20:00    
Damer Div 3, Bortamatcher
VV-84 Sportklubb Bjuv - ibk lund  -      
 
07
10:45
sön
10:45    
F 12-16, Träningsmatch- Bortamatcher
F 12-16 » 
Åstorp/Kvidinge IBS - VV-84 Sportklubb Bjuv F 14-15
  -      
07
09:45
sön
09:45    
F 12-16, Träningsmatch - Bortamatcher
F 12-16 » 
Höganäs IBF och Åstorp/Kvidinge IBF - VV-84 Sportklubb Bjuv F 14-15
  -      
MARS 2024
 
23
09:30
lör
09:30    
Motionsbandy, Jonebergshallen Simrishamn
 
Örkelljunga, ”Jord och kyckling” och Cimrishamn - VV-84 Sportklubb Bjuv  -      
18
19:00
mån
19:00    
P 11-12, Kulladals Sporthall
P 11-12 » 
Malmhaug IBF P11-13 - VV-84 SK Bjuv P11-12
5  -  3  
 
17
12:00
sön
12:00    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - FBC Engelholm B0  -  19
17
11:45
sön
11:45    
P 11-12, Kirsebergs Sporthall
P 11-12 » 
Malmö FBC P11-12 Husie - VV-84 SK Bjuv P11-12
3  -  2  
17
sön
00:00    
P 08-09, Bortamatcher
P 08-09 » 
Urdraget lag (Bromölla) - VV-84 SK Bjuv P08-10
  -      
16
15:00
lör
15:00    
Damer Div 3, Bjärehovhallen
Bjärreds IBK - VV-84 SK Bjuv1  -  8  
16
15:00
lör
15:00    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Malmö FBC B12  -  6  
16
13:20
lör
13:20    
F 12-16, Tyrs Hovs Sportcentra
F 12-16 » 
Röke IBK F13-14 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P 11-12, Lerbäckshallen A
P 11-12 » 
Palmstaden IK P11-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
16
12:30
lör
12:30    
F 08-11, Brogårdaskolan
F 08-11 » 
VV-84 SK Bjuv F09-11 - FC Helsingborg F09-11
3  -  3  
16
12:15
lör
12:15    
P 11-12, Lerbäckshallen A
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12
  -      
16
12:00
lör
12:00    
F 12-16, Tyrs Hovs Sportcentra
F 12-16 » 
Gantofta IBK F13 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
16
10:40
lör
10:40    
F 12-16, Tyrs Hovs Sportcentra
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - FC Helsingborg, Gantofta IBK och Röke IBK
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P 11-12, Lerbäckshallen A
P 11-12 » 
IBK Lund P2011 SÖ - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
14
20:00
tor
20:00    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - FC Helsingborg5  -  4  
 
10
17:00
sön
17:00    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P11-12 - IK Stanstad P11/12
5  -  9  
10
13:15
sön
13:15    
P/F 15-17, Gantoftahallen
Höganäs IBF P16 - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
10
13:00
sön
13:00    
P 13-14, Söndrebaljshallen
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 13/14 - Hjärnarps IBK P13-14 Grön
  -      
10
12:30
sön
12:30    
P/F 15-17, Gantoftahallen
VV-84 SK Bjuv 15-17 - Gantofta IBK P16  -      
10
12:30
sön
12:30    
P/F 15-17, Gantoftahallen
Munka-Ljungby IBK P16/17 - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
10
12:00
sön
12:00    
P 13-14, Söndrebaljshallen
P 13-14 » 
FC Helsingborg och Hjärnarp IBK - VV-84 SK Bjuv P 13/14
  -      
10
11:45
sön
11:45    
P/F 15-17, Gantoftahallen
Gantofta IBK P16 - Munka-Ljungby IBK P16/17  -      
10
11:45
sön
11:45    
P/F 15-17, Gantoftahallen
VV-84 SK Bjuv 15-17 - Höganäs IBF P16  -      
10
10:00
sön
10:00    
P 13-14, Höganäs Sportcenter B eller Söndrebaljshallen
P 13-14 » 
Olika - VV-84 SK Bjuv P13/14
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P 13-14, Höganäs sportcenter
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 14 - Förslövs IF P14-16
  -      
09
13:30
lör
13:30    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Båstads GIF4  -  0  
09
lör
00:00    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Urdraget lag (Höllviken)
  -      
08
20:00
fre
20:00    
Herrar div. 4 , Harlyckans Sporthall
SS Sofiero - VV-84 SK Bjuv B7  -  3  
08
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 3, Höörs Idrottshall
Frosta IBF - VV-84 SK Bjuv A3  -  5  
 
03
16:00
sön
16:00    
Herrar div. 4 , Strandängsskolan
Båstads GIF - VV-84 SK Bjuv B11  -  2  
03
13:30
sön
13:30    
P 11-12, Munkahallen
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Bjärreds IBK P12 Gul
  -      
03
13:15
sön
13:15    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Willands IBK P08/09
4  -  3  
03
12:00
sön
12:00    
P 11-12, Munkahallen
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Munka-Ljungby IBK P12-13
  -      
03
11:20
sön
11:20    
F 12-16, Brogårdaskolan
F 12-16 » 
Munka-Ljungby IBK F14/15 - VV-84 SK Bjuv F14-16
  -      
03
11:15
sön
11:15    
P 11-12, Munkahallen
P 11-12 » 
Tygelsjö IK P12 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
03
10:08
sön
10:08    
F 12-16, Brogårdaskolan
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F14-16 - IBK Lund och Munka-Ljungby
  -      
03
09:30
sön
09:30    
P 08-09, Förslövs Idrottshall
P 08-09 » 
Förslövs IF P08 - VV-84 SK Bjuv P08-10
  -      
02
15:00
lör
15:00    
Damer Div 3, Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF U - VV-84 SK Bjuv2  -  5  
02
13:00
lör
13:00    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P11-12 - Röke IBK P11-12
3  -  12
02
11:00
lör
11:00    
F 08-11, Brogårdaskolan
F 08-11 » 
VV-84 SK Bjuv F09-11 - Höganäs IBF F09-11
2  -  2  
01
20:15
fre
20:15    
Herrar Div 3, Aggarpshallen
IBS Svedala - VV-84 SK Bjuv A8  -  8  
01
19:00
fre
19:00    
F 08-11, Osby Sporthall
F 08-11 » 
IBK Osby F10/11 - VV-84 SK Bjuv F09-11
3  -  0  
FEBRUARI 2024
 
29
20:00
tor
20:00    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - FC Helsingborg B  -      
27
19:30
tis
19:30    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Häljarps SK7  -  3  
26
19:00
mån
19:00    
F 08-11, Brogårdaskolan
F 08-11 » 
VV-84 SK Bjuv F09-11 - Häljarps SK F09/10
1  -  4  
 
25
17:00
sön
17:00    
Motionsbandy, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Gantofta IBK3  -  5  
25
15:00
sön
15:00    
Motionsbandy, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Bromölla IBK5  -  3  
 
18
13:00
sön
13:00    
F 08-11, Qpoolen
F 08-11 » 
Röke IBK F10-12 - VV-84 SK Bjuv F09-11
2  -  0  
17
18:15
lör
18:15    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Emmaljunga GOIF2  -  1  
17
15:15
lör
15:15    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Örkelljunga IF A10  -  6  
17
13:00
lör
13:00    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - Örkelljunga IF U4  -  1  
17
11:00
lör
11:00    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - FBC Engelholm P09
9  -  10
13
19:30
tis
19:30    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - IK Stanstad9  -  11
12
19:30
mån
19:30    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - Emmaljunga GOIF6  -  6  
 
11
13:20
sön
13:20    
P 13-14, Jens Billesskolan
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 13/14 - Åstorp/Kvidinge IBS P 13/14 Svart
  -      
11
12:00
sön
12:00    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - FC Helsingborg F12-13
  -      
11
11:20
sön
11:20    
P 13-14, Jens Billesskolan
P 13-14 » 
Hjärnarps IBK P13-14 Grön - VV-84 SK Bjuv P 13/14
  -      
11
10:30
sön
10:30    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - Höganäs IBF F12/13
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P 08-09, Strandängsskolan
P 08-09 » 
Båstads GIF P08-09 - VV-84 SK Bjuv P08-10
8  -  3  
11
10:00
sön
10:00    
P 13-14, Jens bille skolan
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 13/14 - FBC Engelholm, Hjärnarp och Åstorp/Kvidinge
  -      
11
09:45
sön
09:45    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
Häljarps SK, Höganäs IBF och FC Helsingborg - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
10
13:00
lör
13:00    
Damer Div 3, Burlövs Sporthall
Åkarps IBK - VV-84 SK Bjuv2  -  3  
10
12:30
lör
12:30    
Herrar div. 4 , Höganäs Sportcenter B
Höganäs IBF - VV-84 SK Bjuv B4  -  5  
10
10:20
lör
10:20    
P 11-12, Söderslättshallen B
P 11-12 » 
Palmstaden IK P11-13 - VV-84 SK Bjuv P11-12
  -      
 
04
15:30
sön
15:30    
P 08-09, Lönsboda Sporthall
P 08-09 » 
Lönsboda IBK P08-10 - VV-84 SK Bjuv P08-10
4  -  4  
04
13:20
sön
13:20    
P 11-12, Jens Billesskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - FBC Engelholm P12
  -      
04
12:00
sön
12:00    
P 11-12, Jens Billesskolan
P 11-12 » 
IBK Lund P2011 Sandby - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
04
10:00
sön
10:00    
F 08-11, Kvidinge Sporthall
F 08-11 » 
Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - VV-84 SK Bjuv F09-11
3  -  1  
04
10:00
sön
10:00    
P 11-12, Jens bille skolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Lomma FBC P12
  -      
03
17:00
lör
17:00    
Motionsbandy, Tianshallen
Örkelljunga IF - VV-84 SK Bjuv4  -  2  
03
15:45
lör
15:45    
Herrar Div 3, Lerbäckshallen A
IBK Lund B - VV-84 SK Bjuv A9  -  3  
03
14:00
lör
14:00    
Motionsbandy, Tianshallen
Tollarp IBK - VV-84 SK Bjuv0  -  3  
03
11:30
lör
11:30    
P 13-14, Ugglehallen
P 13-14 » 
Höganäs IBF P14 - VV-84 SK Bjuv P 14
  -      
03
10:30
lör
10:30    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
Malmhaug IBF/Tygelsjö IK F14/15 - VV-84 SK Bjuv F14-16
  -      
03
10:00
lör
10:00    
P 13-14, Ugglehallen
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 14 - IBK Landskrona och Höganäs
  -      
03
09:00
lör
09:00    
F 12-16, Höganäs sportcenter
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F14-16 - FBC Engelholm och Malmhaug
  -      
JANUARI 2024
 
28
13:15
sön
13:15    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Willands IBK A8  -  10
28
11:00
sön
11:00    
F 08-11, Brogårdaskolan
F 08-11 » 
VV-84 SK Bjuv F09-11 - Munka-Ljungby IBK F09-11
2  -  4  
27
14:00
lör
14:00    
Herrar div. 4 , Nosabyhallen
Willands IBK B - VV-84 SK Bjuv B4  -  9  
27
11:30
lör
11:30    
P/F 15-17, Söndrebaljshallen
VV-84 SK Bjuv 15-17 - Hjärnarps IBK P15-16 Grön  -      
27
10:45
lör
10:45    
P/F 15-17, Söndrebaljshallen
VV-84 SK Bjuv 15-17 - Åstorp/Kvidinge IBS P16  -      
27
10:45
lör
10:45    
P/F 15-17, Söndrebaljshallen
Gantofta IBK P16 - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
27
10:00
lör
10:00    
P/F 15-17, Söndrebaljshallen
Hjärnarps IBK P15-16 Grön - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
26
19:30
fre
19:30    
Damer Div 3, Nosabyhallen
Willands IBK - VV-84 SK Bjuv1  -  7  
24
20:00
ons
20:00    
Herrar Div 3, Söndrebaljshallen
Hjärnarps IBK - VV-84 SK Bjuv A8  -  6  
 
21
17:00
sön
17:00    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P11-12 - IBK Lund P2011 Dalby 2
4  -  9  
21
15:00
sön
15:00    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Munka-Ljungby IBK P08-09
11  -  3  
21
12:20
sön
12:20    
F 12-16, Helsingborg Arena B
F 12-16 » 
FC Helsingborg F12-13 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
21
11:20
sön
11:20    
P/F 15-17, Brogårdaskolan
Häljarps SK P15/16 - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
21
11:20
sön
11:20    
P/F 15-17, Brogårdaskolan
FC Helsingborg P15 blå - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
21
11:00
sön
11:00    
F 12-16, Helsingborg Arena B
F 12-16 » 
Munka-Ljungby IBK F12-15 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
21
10:40
sön
10:40    
P/F 15-17, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv 15-17 - FC Helsingborg P15 blå  -      
21
10:00
sön
10:00    
P/F 15-17, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv 15-17 - Gantofta IBK P16  -      
21
09:40
sön
09:40    
F 12-16, Bortamatcher
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - FBC Engelholm, Munka-Ljungby och FC Helsingborg
  -      
20
15:15
lör
15:15    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Munka-Ljungby IBK B7  -  9  
20
15:00
lör
15:00    
Damer Div 3, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS B - VV-84 SK Bjuv3  -  4  
20
12:45
lör
12:45    
F 08-11, Brogårdaskolan
F 08-11 » 
VV-84 SK Bjuv F09-11 - Gantofta IBK F11
2  -  2  
20
10:45
lör
10:45    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Åstorp/Kvidinge IBS P08/09
5  -  7  
17
20:00
ons
20:00    
Herrar Div 3, Herrestorpshallen
Gårdarike IBK - VV-84 SK Bjuv A6  -  9  
 
14
12:00
sön
12:00    
F 12-16, Munkahallen
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F14-16 - Munka-Ljungby IBK F14/15
  -      
14
12:00
sön
12:00    
P 11-12, Gyahallen
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Höllvikens IBF P12
  -      
14
11:00
sön
11:00    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - Bromölla IBK7  -  7  
14
11:00
sön
11:00    
P 11-12, Gyahallen
P 11-12 » 
Malmhaug IBF P12/13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
14
10:00
sön
10:00    
F 12-16, Munkahallen
F 12-16 » 
Höganäs IBF och Munka-Ljungby IBK - VV-84 SK Bjuv F14-16
  -      
13
17:30
lör
17:30    
P 13-14, Häljarps Idrottshall
P 13-14 » 
Häljarps SK P13/14 2 - VV-84 SK Bjuv P 13/14
  -      
13
16:00
lör
16:00    
P 13-14, Häljarps Idrottshall
P 13-14 » 
Förslövs IF P/F 12-14 - VV-84 SK Bjuv P 13/14
  -      
13
15:10
lör
15:10    
P 11-12, Ängelholms Idrottshall
P 11-12 » 
Malmhaug IBF P12/13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
13
14:30
lör
14:30    
P 11-12, Ängelholms Idrottshall
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Höllvikens IBF P12
  -      
13
13:10
lör
13:10    
P 13-14, Häljarps idrottshall
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 13/14 - Hjärnarps IBK P13-14 Grön
  -      
DECEMBER 2023
 
18
20:00
mån
20:00    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - Åstorp/Kvidinge IBS B7  -  8  
 
17
14:30
sön
14:30    
P/F 15-17, Västergårdshallen
VV-84 SK Bjuv 15-17 Röd - FC Helsingborg P15 svart  -      
17
13:45
sön
13:45    
P/F 15-17, Västergårdshallen
VV-84 SK Bjuv 15-17 Röd - Hjärnarps IBK P15-16 Vit  -      
17
13:45
sön
13:45    
P/F 15-17, Västergårdshallen
Hjärnarps IBK P15-16 Vit - VV-84 SK Bjuv 15-17 Röd  -      
17
13:00
sön
13:00    
P/F 15-17, Västergårdshallen
FC Helsingborg P15 svart - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
17
09:45
sön
09:45    
F 12-16, Lerbäckshallen A
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F14-16 - FBC Engelholm F14/15 Röd
  -      
17
09:00
sön
09:00    
F 12-16, Lerbäckshallen A
F 12-16 » 
IBK Lund och FBC Engelholm - VV-84 SK Bjuv F14-16
  -      
16
16:15
lör
16:15    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Bjärreds IBK7  -  2  
16
13:30
lör
13:30    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Burlöv HIBF13  -  5  
16
12:45
lör
12:45    
P 13-14, Landskrona Idrottshall
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 14 - Förslövs IF P14-16
  -      
16
12:00
lör
12:00    
F 08-11, Helsingborg Arena B
F 08-11 » 
FC Helsingborg F09-11 - VV-84 SK Bjuv F09-11
3  -  1  
16
12:00
lör
12:00    
P 13-14, Landskrona Idrottshall
P 13-14 » 
Emmaljunga GOIF och Förslövs IF - VV-84 SK Bjuv P 14
  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
Motionsbandy, Tollarps Sporthall
Gantofta IBK - VV-84 SK Bjuv4  -  0  
10
13:30
sön
13:30    
P 11-12, Munkahallen
P 11-12 » 
IBK Lund P2011 SÖ - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
10
12:45
sön
12:45    
P 11-12, Munkahallen
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Bjärreds IBK P12 Gul
  -      
10
12:00
sön
12:00    
Damer Div 3, Strandängsskolan
Båstads GIF - VV-84 SK Bjuv2  -  7  
10
10:30
sön
10:30    
Motionsbandy, Tollarps Sporthall
Bromölla IBK och Gantofta IBK - VV-84 SK Bjuv6  -  1  
10
10:30
sön
10:30    
P 11-12, Munkahallen
P 11-12 » 
Munka-Ljungby IBK P12-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
09
14:30
lör
14:30    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Urdraget lag (Bromölla)
  -      
09
13:30
lör
13:30    
Herrar Div 3, Stadions Sporthall
Malmö FBC B - VV-84 SK Bjuv A7  -  9  
09
13:20
lör
13:20    
F 12-16, Brogårdaskolan
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - Gantofta IBK F13
  -      
09
11:20
lör
11:20    
F 12-16, Brogårdaskolan
F 12-16 » 
FBC Engelholm F12/F13 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
09
10:00
lör
10:00    
F 12-16, Brogårdaskolan
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - Häljarps SK, Engelholm och Gantofta
  -      
08
19:15
fre
19:15    
Herrar div. 4 , Ängelholms Idrottshall
FBC Engelholm B - VV-84 SK Bjuv B9  -  1  
 
03
15:15
sön
15:15    
F 08-11, Höganäs Sportcenter B
F 08-11 » 
Höganäs IBF F09-11 - VV-84 SK Bjuv F09-11
5  -  1  
03
12:00
sön
12:00    
P 13-14, Höganäs Sportcenter B
P 13-14 » 
FC Helsingborg P12/13 - VV-84 SK Bjuv P 13/14
  -      
03
11:15
sön
11:15    
P 13-14, Höganäs Sportcenter B
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 13/14 - FC Helsingborg P14 svart/blå
  -      
03
07:45
sön
07:45    
P 13-14, Höganäs Sportcenter B
P 13-14 » 
Höganäs P12/13, FCH P14 och FCH P12/13 - VV-84 SK Bjuv P 13/14
  -      
03
sön
00:00    
P 08-09, Bortamatcher
P 08-09 » 
Urdraget lag (Höllviken) - VV-84 SK Bjuv P08-10
  -      
02
15:15
lör
15:15    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Frosta IBF6  -  7  
02
13:00
lör
13:00    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - SS Sofiero4  -  2  
02
11:00
lör
11:00    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F11-12 - Örkelljunga IF P10/12
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Båstads GIF P08-09
7  -  4  
01
18:00
fre
18:00    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F11-12 - FBC Engelholm P11
3  -  7  
NOVEMBER 2023
 
29
19:15
ons
19:15    
F 08-11, Häljarps Idrottshall
F 08-11 » 
Häljarps SK F09/10 - VV-84 SK Bjuv F09-11
3  -  0  
27
20:00
mån
20:00    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 Sportklubb Bjuv - Åkarp  -      
 
26
15:00
sön
15:00    
P 13-14, Förslövs Idrottshall
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 13/14 - Förslövs IF P/F 12-14
  -      
26
13:15
sön
13:15    
P 13-14, Förslövs Idrottshall
P 13-14 » 
Höganäs IBF och Förslöv - VV-84 SK Bjuv P 13/14
  -      
26
13:00
sön
13:00    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Malmhaug IBF U8  -  0  
26
12:45
sön
12:45    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
Höganäs IBF F12/13 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
26
11:15
sön
11:15    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
Gantofta IBK F13 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
26
11:00
sön
11:00    
F 08-11, Brogårdaskolan
F 08-11 » 
VV-84 SK Bjuv F09-11 - Röke IBK F10-12
2  -  7  
26
11:00
sön
11:00    
P 11-12, Qpoolen
P 11-12 » 
Röke IBK P11-12 - VV-84 SK Bjuv P/F11-12
4  -  8  
26
08:30
sön
08:30    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - Munka-Ljungby IBK, Gantofta och Höganäs
  -      
25
15:15
lör
15:15    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - IBS Svedala4  -  11
25
13:00
lör
13:00    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - Båstads GIF5  -  4  
25
12:40
lör
12:40    
P 11-12, Landskrona Idrottshall
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - IBS Svedala P12/13
  -      
25
11:20
lör
11:20    
P 11-12, Landskrona Idrottshall
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - IBK Landskrona P12
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Förslövs IF P08
  -      
25
10:40
lör
10:40    
P 11-12, Landskrona Idrottshall
P 11-12 » 
Bjärreds IBK P12 Gul - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
 
19
13:00
sön
13:00    
P 08-09, Ängelholms Idrottshall
P 08-09 » 
FBC Engelholm P09 - VV-84 SK Bjuv P08-10
2  -  4  
18
14:00
lör
14:00    
P 11-12, Pilbäckshallen
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Åstorp/Kvidinge IBS P 11/12
  -      
18
13:45
lör
13:45    
P 13-14, Brogårdaskolan
P 13-14 » 
FBC Engelholm P14 - VV-84 SK Bjuv P 14
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P 11-12, Pilbäckshallen
P 11-12 » 
Tygelsjö IK P12 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
18
12:15
lör
12:15    
P 13-14, Brogårdaskolan
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 14 - Willands IBK och Engelholm
  -      
18
11:20
lör
11:20    
F 12-16, Brogårdaskolan
F 12-16 » 
FBC Engelholm F14/15 Grön - VV-84 SK Bjuv F14-16
  -      
18
11:00
lör
11:00    
Herrar div. 4 , Idrottens Hus A
FC Helsingborg B - VV-84 SK Bjuv B  -      
18
09:15
lör
09:15    
F 12-16, Brogårdaskolan
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F14-16 - Höganäs IBF och Engelholm
  -      
17
20:00
fre
20:00    
Damer Div 3, Häljarps Idrottshall
Häljarps SK - VV-84 SK Bjuv1  -  0  
17
20:00
fre
20:00    
Herrar Div 3, FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF A - VV-84 SK Bjuv A7  -  7  
13
19:00
mån
19:00    
F 08-11, Brogårdaskolan
F 08-11 » 
VV-84 SK Bjuv F09-11 - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2  -  10
 
12
14:30
sön
14:30    
P/F 15-17, Arena Åstorp
FC Helsingborg P15 blå - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
12
14:30
sön
14:30    
P/F 15-17, Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS P16 - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
12
13:00
sön
13:00    
P/F 15-17, Arena Åstorp
VV-84 SK Bjuv 15-17 - FC Helsingborg P15 blå  -      
12
13:00
sön
13:00    
P/F 15-17, Arena Åstorp
VV-84 SK Bjuv 15-17 - Gantofta IBK P16  -      
12
12:30
sön
12:30    
Herrar Div 3, Bråhögshallen
IK Stanstad - VV-84 SK Bjuv A13  -  6  
11
12:00
lör
12:00    
P 11-12, Helsingborg Arena B
P 11-12 » 
FC Helsingborg P11 - VV-84 SK Bjuv P/F11-12
17  -  0  
10
20:00
fre
20:00    
Herrar div. 4 , FORUM Örkelljunga
Örkelljunga IF U - VV-84 SK Bjuv B2  -  9  
09
20:00
tor
20:00    
Herrar Div 3, Sallerupshallen
Eslövs IBF - VV-84 SK Bjuv10  -  6  
07
19:30
tis
19:30    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - IK Stanstad5  -  10
 
05
17:30
sön
17:30    
Motionsbandy, Gantoftahallen
VV-84 SK Bjuv - Örkelljunga IF2  -  6  
05
14:30
sön
14:30    
Motionsbandy, Övrig plats
VV-84 SK Bjuv - Tollarp IBK2  -  3  
OKTOBER 2023
 
29
14:00
sön
14:00    
Damer Div 3, Vittsjö Idrottshall
Emmaljunga GOIF - VV-84 SK Bjuv5  -  8  
28
15:15
lör
15:15    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - IBK Lund B14  -  5  
28
12:45
lör
12:45    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - Höganäs IBF8  -  8  
24
20:20
tis
20:20    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Willands IBK6  -  4  
 
22
15:30
sön
15:30    
F 08-11, Munkahallen
F 08-11 » 
Munka-Ljungby IBK F09-11 - VV-84 SK Bjuv F09-11
11  -  3  
22
11:00
sön
11:00    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F11-12 - Gantofta IBK P12
3  -  8  
21
14:15
lör
14:15    
P 13-14, Brogårdaskolan
P 13-14 » 
Förslövs IF P/F 12-14 - VV-84 SK Bjuv P 13/14
  -      
21
12:15
lör
12:15    
P 13-14, Brogårdaskolan
P 13-14 » 
Vv84 P13/14 - Åstorp/Kvidinge & Förslöv
  -      
21
11:30
lör
11:30    
P 08-09, Nosabyhallen
P 08-09 » 
Willands IBK P08/09 - VV-84 SK Bjuv P08-10
1  -  1  
21
10:40
lör
10:40    
P/F 15-17, Brogårdaskolan
Munka-Ljungby IBK P16/17 - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
21
10:40
lör
10:40    
P/F 15-17, Brogårdaskolan
Höganäs IBF P16 - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
21
10:00
lör
10:00    
P/F 15-17, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv 15-17 - Munka-Ljungby IBK P16/17  -      
21
10:00
lör
10:00    
P/F 15-17, Brogårdaskolan
Åstorp/Kvidinge IBS P16 - VV-84 SK Bjuv 15-17  -      
20
19:30
fre
19:30    
Herrar div. 4 , Vittsjö Idrottshall
Emmaljunga GOIF - VV-84 SK Bjuv B10  -  2  
20
19:30
fre
19:30    
Herrar Div 3, Nosabyhallen
Willands IBK A - VV-84 SK Bjuv A11  -  10
 
15
15:15
sön
15:15    
F 08-11, Gantoftahallen
F 08-11 » 
Gantofta IBK F11 - VV-84 SK Bjuv F09-11
3  -  1  
15
13:30
sön
13:30    
P 08-09, Arena Åstorp
P 08-09 » 
Åstorp/Kvidinge IBS P08/09 - VV-84 SK Bjuv P08-10
6  -  1  
15
13:20
sön
13:20    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Höllvikens IBF P12
  -      
15
11:20
sön
11:20    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
Palmstaden IK P11-13 - VV-84 SK Bjuv P/F 11-12
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P 11-12, Brogårdaskolan
P 11-12 » 
VV-84 SK Bjuv P/F 11-12 - Gårdarike IBK P/F11-12
  -      
14
16:00
lör
16:00    
Herrar div. 4 , Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv B - Willands IBK B5  -  3  
14
15:10
lör
15:10    
F 12-16, Ängelholms Idrottshall
F 12-16 » 
Höganäs IBF F12/13 - VV-84 SK Bjuv F 12-14
  -      
14
14:30
lör
14:30    
F 12-16, Ängelholms Idrottshall
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F 12-14 - Röke IBK F13-14
  -      
14
13:15
lör
13:15    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Hjärnarps IBK5  -  7  
14
12:30
lör
12:30    
F 12-16, Ängelholms Idrottshall
F 12-16 » 
FBC Engelholm, Röke IBK och Höganäs IBF - Vv84 F12-14
  -      
14
11:45
lör
11:45    
P 11-12, Lönsboda Sporthall
P 11-12 » 
Lönsboda IBK P 11-12 - VV-84 SK Bjuv P 11-12
8  -  3  
14
11:30
lör
11:30    
P 13-14, Nosabyhallen
P 13-14 » 
VV-84 SK Bjuv P 14 - Willands IBK P14/15 Svart
  -      
14
10:45
lör
10:45    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Åstorp/Kvidinge IBS B11  -  5  
14
10:45
lör
10:45    
P 13-14, Nosabyhallen
P 13-14 » 
IBK Landskrona & Willands - Vv84 P14
  -      
14
10:15
lör
10:15    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
VV-84 SK Bjuv F14-16 - IBK Lund F14/15 NV
  -      
14
09:30
lör
09:30    
F 12-16, Höganäs Sportcenter B
F 12-16 » 
FBC Engelholm & IBK Lund - Vv84 F14-15
  -      
11
20:00
ons
20:00    
Herrar Div 3, Herrestorpshallen
Gårdarike IBK - VV-84 SK Bjuv4  -  5  
 
07
13:00
lör
13:00    
F 08-11, Brogårdaskolan
F 08-11 » 
VV-84 SK Bjuv F09-11 - IBK Osby F10/11
1  -  6  
07
11:00
lör
11:00    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 SK Bjuv P08-10 - Lönsboda IBK P08-10
2  -  7  
07
10:00
lör
10:00    
P 08-09, Brogårdaskolan
P 08-09 » 
VV-84 Sportklubb Bjuv - Lönsboda
  -      
06
20:00
fre
20:00    
Damer Div 3, Mariahallen
FC Helsingborg - VV-84 SK Bjuv3  -  4  
06
20:00
fre
20:00    
Herrar Div 3, Munkahallen
Munka-Ljungby IBK B - VV-84 SK Bjuv A7  -  4  
03
19:30
tis
19:30    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 Sportklubb Bjuv - Häljarp  -      
 
01
18:30
sön
18:30    
P 08-09, Munkahallen
P 08-09 » 
Munka-Ljungby IBK P08-09 - VV-84 SK Bjuv P08-10
8  -  2  
SEPTEMBER 2023
 
30
14:30
lör
14:30    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv A - Gårdarike IBK15  -  6  
29
19:30
fre
19:30    
Herrar div. 4 , Tianshallen
Bromölla IBK - VV-84 SK Bjuv B4  -  3  
 
24
16:00
sön
16:00    
Herrar div. 4 , Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS B - VV-84 SK Bjuv B4  -  2  
23
14:00
lör
14:00    
Damer Div 3, Bortamatcher
häljarp sk - VV-84 Sportklubb Bjuv  -      
23
12:00
lör
12:00    
Herrar Div 3, Burlövs Sporthall
Burlöv HIBF - VV-84 SK Bjuv A7  -  9  
 
17
13:00
sön
13:00    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Hjärnarps IBK6  -  9  
17
09:15
sön
09:15    
P 13-14, Brogårdaskolan
P 13-14 » 
VV-84 Sportklubb Bjuv - FC Helsingborg P14
  -      
16
07:30
lör
07:30    
P 08-09, FCH CUP.
 
P 08-09 » 
FCH - VV-84 Sportklubb Bjuv
  -      
15
19:30
fre
19:30    
Damer Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Förslövs IF6  -  2  
12
20:00
tis
20:00    
Damer Div 3, Slättängshallen
Lomma FBC - VV-84 SK Bjuv4  -  6  
12
20:00
tis
20:00    
Herrar Div 3, Brogårdaskolan
VV-84 SK Bjuv - Hofterups IBF8  -  4  
 
10
13:00
sön
13:00    
Herrar Div 3, Skurups Sparbank Arena
Skurups IBK B - VV-84 SK Bjuv1  -  13
 
03
15:00
sön
15:00    
Herrar Div 3, Västra Ingelstad Sporthall
Västra Ingelstad IS - VV-84 SK Bjuv4  -  4  
AUGUSTI 2023
 
18
19:00
fre
19:00    
Damer Div 3, Bortamatcher
Gantofta ibk - VV-84 Sportklubb Bjuv  -      
 
Sponsorfönstret
Guldsponsor
Silversponsor
Sargsponsor
Entrésponsor
Samarbetspartner
Instagram
STÖTTA OSS I VV84